Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Age
ar: العمر

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: Conditions
ar: الشروط

en: OR
ar: أو

en: General
ar: عام

en: Events
ar: الفعاليات

en: here
ar: هنا

en: Basic
ar: الأساسي

en: External
ar: خارجي

en: AND
ar: و
