Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: General
ast: Xeneral

en: Basic
ast: Básicu
