Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Age
fa: سن

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Host
fa: میزبان

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: OR
fa: یا

en: General
fa: عمومی

en: Events
fa: رویدادها

en: here
fa: اینجا

en: Basic
fa: پایه

en: External
fa: خارجی

en: Commerce
fa: تجارت

en: AND
fa: و

en: Analytics
fa: تحلیل‌ها
