Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Age
fil: Gulang

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Name
fil: Pangalan
