Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Age
is: Aldur

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: Email
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Host
is: Vél

en: Conditions
is: Skilyrði

en: OR
is: EÐA

en: General
is: Almennt

en: Events
is: Viðburðir

en: Basic
is: Einfalt

en: Commerce
is: Verslun

en: AND
is: OG
