Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Age
ja: 年齢

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Host
ja: ホスト

en: Conditions
ja: 条件

en: General
ja: 全般

en: Example
ja: 例

en: Events
ja: イベント

en: here
ja: こちら

en: Basic
ja: 基本

en: External
ja: 外部

en: Cookie
ja: クッキー

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。 @browse_tokens_link
