Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Age
ka: ასაკი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Host
ka: ჰოსტი

en: OR
ka: ან

en: General
ka: ზოგადი

en: External
ka: გარე
