Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Age
my: အသက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: Example
my: ဥပမာ
