Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Host
ne: होस्ट

en: OR
ne: या

en: Basic
ne: सामान्य
