Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Age
pl: Wiek

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Conditions
pl: Warunki

en: OR
pl: LUB

en: General
pl: Ogólne

en: Example
pl: Przykład

en: Events
pl: Wydarzenia

en: here
pl: tutaj

en: Basic
pl: Podstawowe

en: External
pl: Zewnętrzne

en: API key
pl: Klucz API

en: AND
pl: I

en: Cookie
pl: Ciasteczko
