Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Host
ps: کوربه

en: OR
ps: او

en: General
ps: ټوليز

en: Basic
ps: ساده

en: AND
ps: او
