Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Age
pt: Idade

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Host
pt: Servidor

en: Conditions
pt: Condições

en: OR
pt: OU

en: General
pt: Geral

en: Example
pt: Exemplo

en: Events
pt: Eventos

en: here
pt: aqui

en: Basic
pt: Básico

en: External
pt: Externo

en: Commerce
pt: Comércio

en: API key
pt: Chave da API

en: AND
pt: E

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
pt: Este campo suporta tokens. @browse_tokens_link

en: COOKiES
pt: Cookies
