Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Age
ro: Vârstă

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Host
ro: Gazdă

en: Conditions
ro: Condiții

en: Example
ro: Exemplu

en: Events
ro: Evenimente

en: here
ro: aici

en: Basic
ro: Simplu

en: External
ro: Extern

en: API key
ro: Cheia API

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ro: Acest câmp acceptă simbulurile: @browse_tokens_link
