Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Age
te: వయసు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: OR
te: లేదా

en: General
te: సాధారణ

en: here
te: ఇక్కడ

en: AND
te: మరియు
