Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Age
uk: Вік

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: User ID
uk: ID користувача

en: Host
uk: Хост

en: Conditions
uk: Умови

en: OR
uk: АБО

en: General
uk: Загальне

en: Example
uk: Приклад

en: Events
uk: Події

en: here
uk: тут

en: Basic
uk: Основні

en: External
uk: Зовнішнє

en: Commerce
uk: Комерція

en: API key
uk: Ключ API

en: AND
uk: ТА

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Enable logging
uk: Вести журнал

en: Cookie
uk: Куки

en: General configuration
uk: Загальні налаштування

en: Cookies
uk: Куки

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
uk: Це поле підтримує замінники. @browse_tokens_link
