Posthog Analytics integration (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Age
vi: Tuổi

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: General
vi: Tổng quát

en: Example
vi: Ví dụ

en: Events
vi: Sự kiện

en: here
vi: ở đây

en: Basic
vi: Cơ bản

en: External
vi: Bên ngoài

en: API key
vi: khóa API

en: AND
vi: VÀ

en: Cookies
vi: Cookie
