Posthog Analytics integration (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Age
af: Ouderdom

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Name
af: Naam

en: Host
af: Masjien
