Posthog Analytics integration (2.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Age
es: Edad

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Name
es: Nombre

en: Email
es: Correo electrónico

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Host
es: Servidor

en: Conditions
es: Condiciones

en: OR
es: O

en: Example
es: Ejemplo

en: Events
es: Eventos

en: here
es: aquí

en: Basic
es: Básico

en: External
es: Externo

en: Commerce
es: Comercio

en: API key
es: Clave del API

en: AND
es: Y

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
es: Este campo admite tokens. @browse_tokens_link
