Posthog Analytics integration (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Age
sk: Vek

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Conditions
sk: Podmienky

en: OR
sk: ALEBO

en: General
sk: Všeobecné

en: Example
sk: Príklad

en: Events
sk: Udalosti

en: here
sk: tu

en: Basic
sk: Základné

en: Commerce
sk: Obchod

en: API key
sk: API kľúč

en: AND
sk: A

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sk: Toto pole podporuje tokeny. @browse_tokens_link
