Posthog Analytics integration (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Age
be: Узрост

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Name
be: Імя

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Host
be: Хост

en: OR
be: АЛЬБО

en: General
be: Агульны

en: Basic
be: Асноўны

en: AND
be: І
