Posthog Analytics integration (2.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Host
bn: হোস্ট

en: General
bn: সাধারণ
