Posthog Analytics integration (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Age
gl: Idade

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: Conditions
gl: Condicións

en: OR
gl: OU

en: General
gl: Xeral

en: Example
gl: Exemplo

en: Events
gl: Eventos

en: here
gl: aquí

en: Basic
gl: Básico

en: External
gl: Externo

en: AND
gl: E
