Posthog Analytics integration (2.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: OR
eu: EDO

en: General
eu: Orokorra

en: Example
eu: Adibide

en: Events
eu: Gertaerak

en: here
eu: hemen

en: Basic
eu: Basikoa

en: AND
eu: ETA
