Posthog Analytics integration (2.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Age
gu: ઉંમર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: OR
gu: અથવા

en: General
gu: સામાન્ય

en: AND
gu: અને
