Posthog Analytics integration (2.0.0) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Name
ms: Nama

en: Email
ms: E-mel

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Host
ms: Hos

en: OR
ms: ATAU

en: General
ms: Umum

en: Basic
ms: Asas
