Posthog Analytics integration (2.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Age
cy: Oed

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: OR
cy: NEU

en: General
cy: Cyffredinol

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: AND
cy: AC
