Posthog Analytics integration (2.0.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Host
dz: ཧོསཊི།
