Posthog Analytics integration (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Age
he: גיל

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: Conditions
he: תנאים

en: OR
he: או

en: General
he: כללי

en: Events
he: אירועים

en: Basic
he: בסיסי

en: External
he: חיצוני

en: AND
he: וגם
