Posthog Analytics integration (2.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Age
oc: Atge

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Name
oc: Nom

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: Conditions
oc: Condicions

en: OR
oc: O (OR)

en: Example
oc: Exemple

en: Events
oc: Eveniments

en: here
oc: aicí

en: External
oc: Extèrne

en: API key
oc: Clau API

en: AND
oc: E (AND)
