Posthog Analytics integration (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: here
ug: بۇ يەر
