Link content parser (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Content field
sk: Pole obsahu

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí
