Link content parser (1.0.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: List
hu: Lista

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Content field
hu: Tartalom mező

en: Title field
hu: Cím mező

en: Image field
hu: Képmező

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Failed to fetch file due to error "%error"
hu: Az adatkérés sikertelen volt, mert az alábbi hiba történt: %error

en: Failed to save file due to error "%error"
hu: A fájl mentése sikertelen volt „%error” hiba miatt
