Link content parser (1.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: List
ru: Список

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Content field
ru: Поле материала

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Image field
ru: Поле изображения

en: Field types
ru: Типы полей

en: Failed to fetch file due to error "%error"
ru: Не удалось получить файл из-за ошибки "%error"

en: Failed to save file due to error "%error"
ru: Не удалось сохранить файл из-за ошибки "%error"
