Link content parser (1.0.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: List
sv: Lista

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Content field
sv: Fält för innehåll

en: Title field
sv: Titelfält

en: Image field
sv: Bildfält

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Failed to fetch file due to error "%error"
sv: Misslyckades med att hämta filen på grund av felet ”%error”

en: Failed to save file due to error "%error"
sv: Misslyckades med att spara filen på grund av fel "%error"
