Link content parser (1.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: List
tr: Liste

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Content field
tr: İçerik alanı

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Failed to fetch file due to error "%error"
tr: "%error" hatası nedeniyle dosya getirilemedi

en: Failed to save file due to error "%error"
tr: "%error" hatası nedeniyle dosya kaydedilemedi
