Link content parser (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: List
ja: リスト

en: - None -
ja: - なし -

en: Content field
ja: コンテンツフィールド

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Failed to fetch file due to error "%error"
ja: エラー「 %error 」のためにファイルのフェッチに失敗しました
