Link content parser (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
