Postmark (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: settings
ru: настройки

en: Mail
ru: Почта

en: Recipient
ru: Получатель

en: Debugging
ru: Отладка

en: Test email
ru: Тестовая электронная почта
