Postoffice (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Theme
ar: حلة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: To
ar: إلى

en: Send
ar: أرسل

en: Hello @recipient-name,
ar: مرحبًا @recipient-name ،
