Postoffice (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар

en: Mail
mn: Шуудан

en: Send
mn: Илгээх
