Postoffice (1.1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Theme
sv: Tema

en: Mail
sv: E-post

en: To
sv: Till

en: Send
sv: Skicka

en: Absolute URLs
sv: Fullständiga URL:er

en: Hello @recipient-name,
sv: Hej @recipient-name,
