Postoffice (1.1.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Theme
lt: Tema

en: Mail
lt: Paštas

en: To
lt: Iki

en: Send
lt: Siųsti

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: Absolute URLs
lt: Absoliutus URL
