Postoffice (1.1.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Theme
az: Tema

en: To
az: Kimə

en: Hello @recipient-name,
az: Salam @recipient-name,
