Postoffice (1.2.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Mail
vi: Thư

en: To
vi: Đến

en: Send
vi: Gửi

en: Attach files
vi: Tập tin đính kèm

en: Absolute URLs
vi: Các URL tuyệt đối

en: Transport
vi: Chuyên chở
