Postoffice (1.2.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Theme
lv: Tēma

en: Mail
lv: Pasts

en: To
lv: Kam

en: Send
lv: Sūtīt

en: Absolute URLs
lv: Absolūtais URL
