Postoffice (1.2.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Theme
tr: Tema

en: Mail
tr: Posta

en: To
tr: Kime

en: Send
tr: Gönder

en: Hello @recipient-name,
tr: Merhaba @recipient-name,
