Postoffice (1.2.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Theme
fr: Thème

en: Mail
fr: Courriel

en: To
fr: À

en: Send
fr: Envoyer

en: Attach files
fr: Joindre des fichiers

en: Absolute URLs
fr: URL absolues

en: Custom theme
fr: Thème personnalisé

en: Example modules
fr: Modules d'exemple

en: Hello @recipient-name,
fr: Bonjour @recipient-name,
