Potent Allure (1.0.0) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Center
be: Цэнтр

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Updated
be: Абноўлена

en: n/a
be: [няма]

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Banner
be: Банэр

en: left
be: злева

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Right
be: Справа

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы
