Potent Allure (1.0.0) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Center
kk: Орта

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: n/a
kk: жоқ

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
