Potent Allure (1.0.0) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Right
kn: ಬಲ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
